Kozia Office

 

ART FARM SMOSZEWO - KOZIA HOME B&B


KOZIA HOME B&B

Kozia Home oferuje idealne, przytulne mieszkania i apartamenty, do zamieszkania od zaraz. Posiadamy mieszkania w roznych lokalizacjach Warszawy , a oferty dobieramy indywidualnie do kazdego klienta, tak by mogl sie nie tylko cieszyc z cieplego, milego miejsca, ale tez skorzystac z atrakcji i udogodnien znajdujacych sie w poblizu.

Nasze apartamenty i mieszkania charakteryzuja sie stylowym wnetrzem, nienagannym wystrojem, nowoczesnościa oraz wyposazeniem, ktore jest niezbedne w kazdym domu.
Kazdy czuje sie w nich swobodnie, korzystajac z wygod i udogodnien takich jak np. dostep do internetu.
Ceny najmu ksztaltuja sie na przystepnym poziomie, tak by wyjsc naprzeciw oczekiwaniom klientow.
Zapraszamy do współpracy z Kozia Home B&B i kontakt z naszym pracownikiem, ktory przedstawi Panstwu nasza oferte, ktora z pewnoscia pozwoli Panstwu zamieszkac w wymarzonym miejscu.


Do wynajęcia na krotkie terminy stylowe, rozkładowe, wygodne mieszkanie położone w jednej z najładniejszych lokalizacji STAREGO MIASTA w Warszawie.

Mieszkanie składa się z dużego, widnego pokoju wyposażonego w stare, drewniane meble (23,5m2), przedpokoju z szafą wnękową (6m2), widnej kuchni z nowym sprzętem AGD (6m2) i łazienki (4m2)

Pomimo usytuowania u zbiegu Krakowskiego Przedmieścia i Trębackiej ulica Kozia jest enklawą ciszy i spokoju w samym Centrum miasta. Mieszkanie znajduje się w budynku usytuowanym na zamkniętym, chronionym i zadbanym podwórku.

CENNIK:
wynajem mieszkania przy ulicy Koziej:

  • 1-4 nocy - 190 zł /dobę;
  • 5 noclegow - 760zł (jedna doba gratis);
  • 7 noclegow - 950 zł;
  • 2 tygodnie - 1500 zł;
  • 4 tygodnie - 3000 zł.
ZDJĘCIA:

KONTAKT:
Kozia Center Barbara Bielecka
Kozia 3/5 lok 43
00-070 Warszawa

e-mail: office@koziacenter.pl
www.koziacenter.pl
tel 22 828 82 82
fax 22 828 82 89
tel kom: 600 55 8696